Usługi

Klinika Dentineo oferuje kompleksowe leczenie stomatologiczne od leczenia zachowawczego przez analizę okluzji,leczenie nieprawidłowego zgryzu,leczenie implantologiczne az po cyfrowo zaprojektowana przemianę uśmiechu.

Leczenie przeprowadza zespol wspaniale wyedukwanych i oddanych stomatologii specjalistow,wyrozniajacych się wyjątkowo empatycznym podejściem do Pacjentow.

We wszystkich procedurach wspierają nasz najnowsze osiagniecia technologiczne w dziedzinie leczenia stomatologicznego oraz najlepsze materialy wiodących swiatowych producentow w branży stomatologicznej

Implanty

Implant zębowy jest wykonanym z tytanu sztucznym korzeniem zęba, na którym odbudowana zostaje korona brakującego zęba. Dzięki pełnej biokompatybilności i procesowi osseointegracji czyli „zrastania” się kości z powierzchnią implantu są pewnym i stabilnym uzupełnieniem brakujących zębów. Implanty funkcjonują i są odczuwalne jak prawdziwe zęby, a dzięki doskonalej estetyce korony są nie do odróżnienia od pozostałych zębów.

Więcej

Licówki

Licówki porcelanowe są to cienkie warstwy porcelany w kształcie zębów przyklejane do zewnętrznej powierzchni zębów, bez naruszania ich struktury lub z drobnymi korektami powierzchni zewnętrznych

Więcej

Protetyka

Uzupełnienie protetyczne pozwalające na stałe zastąpić brakujący ząb bądź zęby. Opiera się na zębach sąsiadujących z brakiem, nazywanych filarami (trzy korony protetyczne połączone ze sobą).

Więcej

Stomatologia zachowawcza

Próchnica jest chorobą zakaźną dotykającą zęby, polega na rozpuszczaniu przez kwasy bakteryjne twardych tkanek zębowych, a w konsekwencji powstawanie ubytków ”dziur” w tkankach zębów.

Więcej

Chirurgia

Są sytuacje, w których wyeliminowanie problemów z uzębieniem wymaga interwencji chirurga stomatologa. Dziedzina chirurgii stomatologicznej zajmuje się leczeniem operacyjnym jamy ustnej i okolic przyległych. Choć przeważnie pacjenci kojarzą wizytę u chirurga stomatologa z usuwaniem zębów mądrości, to zakres działań tego specjalisty jest zdecydowanie szerszy.

Więcej

Leczenie kanałowe

Leczenie Kanałowe (leczenie Endodontyczne) jest sekwencja kilku zabiegów których celem jest eliminacja zainfekowanej miazgi korzeniowej (tzw. nerwów) i zabezpieczenie zęba przed ponowna infekcja.

Kanały Korzeniowe i powiązana z nimi komora są naturalnymi jamami zęba w których znajdują się naczynia i nerwy oraz inne struktury komórkowe decydujące o żywotności zęba.

Więcej

Stomatologia estetyczna

Piękny uśmiech to oznaka zdrowia. Uśmiechnięty człowiek jest odbierany przez otoczenie jako bardziej atrakcyjny, przyjazny i otwarty. Zadbane zęby mogą też odejmować lat. Jak skutecznie zadbać o ten walor wizerunku stosując osiągnięcia stomatologii estetycznej?

Więcej

Zdjęcia RTG ,Tomografia 3D

Podczas wykonywania zdjęć RTG zębów w gabinecie stomatologicznym DENTINEO w Gdańsku posługujemy się radiowizjografią cyfrową. Dzięki Badaniu RTG Jesteśmy w stanie ocenić stan zdrowia korzeni poszczególnych zębów, wykryć próchnicę, a także zdiagnozować zdrowie i ilość tkanki kotnej - np. przed zabiegami implantologicznymi.

Więcej

Periodontologia

Kompleksowe leczenie jamy ustnej obejmuje też przyzębie, a więc wszystko to, co otacza ząb i utrzymuje go w miejscu. Dziedzina zajmująca się tym obszarem w stomatologii to periodontologia. Do przyzębia zaliczają się: dziąsła, ozębna, okostna, kości wyrostków zębodołowych oraz cement korzeniowy.

Więcej

All on 6 All on 4

All on 6 / All on 4
Jest to rodzaj leczenia implantologicznego w trakcie ktorego wszsytkie brakujace zeby zostaja odbudowane z materialu ceramicznego,kopozytowego lub akrylowego w postaci mostu ktory jest wsparty na 6 lub 4 implantach

Więcej

Wybielanie

Rozjaśnij kolor swoich zębów, skutecznie, szybko i bezpiecznie. Wystarczy 45 minut.

Więcej