Przemiany

Przedstawiamy galerię zdjęć dokumentujących przemiany niektórych spośród naszych Pacjentów. Zdjęcia przed i po najlepiej ukazują, jak nowoczesne implanty, wysokiej klasy korony porcelanowe i licówki ceramiczne mogą odmienić wygląd uśmiechu a co najważniejsze odtworzyć funkcje narządu żucia. Zadbane, równe i białe zęby sprawiają że czujemy się młodsi, zdrowsi i bardziej atrakcyjni.

Nowy uśmiech odmienia życie.

Uzupełnianie luk w uzębieniu jest niezwykle ważne dla zdrowia. Pełne uzębienie to komfort jedzenia, codziennej higieny i uśmiechu. Nowoczesne rozwiązania protetyczne są trwałe, komfortowe w użytkowaniu i wyglądają bardzo naturalnie.

W Dentineo prowadzimy leczenie implantologiczne, które pozwala zastąpić tradycyjne protezy ruchome. Warto też poznać możliwości współczesnych licówek porcelanowych, dzięki którym już w trakcie dwóch  wizyt można całkowicie zmienić kształt i kolor zębów a tym samym zyskać nowy uśmiech, który daje ogromną pewność siebie i zmienia życie!

Licowki Korony Emax

Wymiana starych koron metalowo-porcelanowych na korony pełnoceramiczne Emax z jednoczesną pełną metamorfozą uśmiechu z użyciem licówek Emax.

Pelna rekonstrukcja Implantoprotetyczna

Implanty plus korony pełnoceramiczne

Więcej

Pelna rekonstrukcja Implantoprotetyczna

Rekonstrukcja zniszczonych zębów z pomocą koron Emax oraz uzupełnienie braków zębowych z użyciem implantów Astra Tech Premium ze złotymi łącznikami indywidaualnymi i koronami pełnoceramicznymi.

Więcej

Historia transformacji uśmiechu

Dzięki licówkom Emax mogliśmy dać Pacjentce nowy uśmiech w wymarzonym kolorze.

Więcej

GALERIA PRZEMIAN
ZOBACZ NASZĄ PRACĘ