Przemiany

Przedstawiamy galerię zdjęć dokumentujących przemiany niektórych spośród naszych Pacjentów. Zdjęcia przed i po najlepiej ukazują, jak nowoczesne implanty, wysokiej klasy korony porcelanowe, i licówki ceramiczne mogą odmienić wygląd uśmiechu a co najwazniejsze odtworzyc funkcje narzadu zucia. Zadbane, równe i białe zęby sprawiają ze czujemy jestesmy i czujemy sie mlodsi,zdrowsi i bardziej atrakcyjni.

Nowy usmiech odmienia zycie.

Uzupełnianie luk w uzębieniu jest niezwykle ważne dla zdrowia. Pełne uzębienie to komfort jedzenia, codziennej higieny i uśmiechu. Nowoczesne rozwiązania protetyczne są trwałe, komfortowe w użytkowaniu i wyglądają bardzo naturalnie.

W Dentineo prowadzimy leczenie implantologiczne, które pozwala zastąpić tradycyjne protezy ruchome. Warto też poznać możliwości współczesnych licówek porcelanowych, dzięki którym już w trakcie dwoch  wizyt można całkowicie odmienić ksztalt i kolor zebow a tym samym zyskac nowy usmiech ,ktory daje ogromna pewnosc siebie i zmienia zycie!

Licowki Korony Emax

Wymiana Starych koron metalowo porcelanowych na korony pelnoceramiczne Emax z jendoczesna pelna matamofroza usmiechu z uzyciem licowek Emax.

Pelna rekonstrukcja Implantoprotetyczna

Implanty plus korony pelnoceramiczne

Więcej

Pelna rekonstrukcja Implantoprotetyczna

Rekonstrukcja zniszczonych zebow z pomoca koron Emax oraz uzupelnienie brakow zebowych z uzyciem implantow Astra Tech Premium ze zlotymi lacznikami indywidaualnymi i koronami pelnocermicznymi.

Więcej

Historia Transformacji Usmiechu

Dzieki Licowkom Emax moglismy dac Pacjentce usmiech jej marzen w wymarzonym kolorze.

Więcej

GALERIA PRZEMIAN
ZOBACZ NASZĄ PRACĘ